O MNIE I O BLOGU

Cześć!

Mam na imię Ania i jestem na tyle młoda, żeby robić sobie bezkarnie selfie, a jednocześnie na tyle stara, aby wstyd było mnie zabrać na miasto.

Pół-człowiek, pół-opowiadanie. Ustawienie niestandardowe. Orędowniczka jedzenia sushi i tworzenia historii. Interesuje się kosmosem, militariami, grami komputerowymi, fabularnymi systemami bitewnymi (ze szczególnym uwzględnieniem uniwersów Warhammer), nowymi technologiami, kulturą, sztuką i niszowymi perfumami. I całą masą innych rzeczy, ale dosyć tej litanii.

Chodzący dystans do siebie i do świata. Niemożliwym jest mnie obrazić. Wszyscy, którym się to udało, już nie żyją. 

Mogłabym coś więcej napisać, ale mi się nie chcę. Bo jestem zdolna, ale leniwa. Ładna, ale muszę się malować. 

Pająk w nagłówku ma na imię Stefan.


Piszę felietony. Poruszam tematy społeczne, damsko-męskie, polityczne, podróżnicze i inne. Od jakiegoś czasu pisuję recenzje. Z resztą, masz tam menu na górze, poklikaj sobie i zobacz dokładnie o czym piszę.

Moja ulubiona, kobieca półeczka. 
Czytelnicy


Czytelnicy Kącika, to w ponad 60% osoby w przedziale wiekowym 18-34 lat, z przewagą mężczyzn. Tym samym nieco się wyróżniam w blogosferze, bo nieczęsto w treściach pisanych przez kobiety, przeważa męska widownia.

Nie oznacza to jednak, że panie nie znajdą tu czegoś dla siebie. Przemycam w tym miejscu sporo treści skierowanych do kobiet. Na przykład oprócz polityki (klik), popełniłam także wpis o drogerii (klik) i innych lamerskich rzeczach (klik).

Moi Czytelnicy, to zazwyczaj ludzie (?), posiadający złożone zainteresowania i gusta. Aktywni, oczytani, otwarci. Chętnie komentują i piszą do mnie rewelacyjne maile.Socialne media?


Facebook - (prawie) codziennie piszę tam coś zabawnego. To też idealne miejsce, jeśli chcesz być na bieżąco z wpisami. Dajesz!

Google+ - (być może jesteś jedną z pięciu osób na świecie, które korzystają z Google+)

Instagram - selfie, podróże, muzea, jedzenie, koty i cycki. Dostęp tylko dla obserwujących! Zapraszam.

Twitter - tam dużo piszę o grach komputerowych w jakie gram, a gdy mnie poniesie, komentuję wydarzenia polityczne #najgorzej.

Call of Beauty (blog kosmetyczny) - jestem anonimowym kosmetykoholkiem.

Things to do before I die - bonus! Moja mała, tajemnicza lista. 

Zostawię Ci jeszcze kilka linków, żebyś wiedział, czego słucham, co oglądam, jakie lubię perfumy i narkotyki

Możesz też sprawdzić kogo odwiedzamJeśli coś cię denerwuje i chcesz żebym o tym napisała, chcesz ze mną pogadać o niskiej stopie inflacji, prosić o pomoc w kupnie butów lub po prostu napisać mi "cześć" - wiesz co robić.


kacik.nienawisci [at] gmail.com

wspolpraca.pkndl [at] gmail.comEj, psst! To jeszcze nie koniec.

Kliknij w mojego logokota i przenieś się w magiczne miejsce: