O blogu

Piątkowy Kącik Nienawiści Dla Ludzkości jest zbiorem trochę śmiesznych, trochę przykrych, słodko-gorzkich przemyśleń i obserwacji o tym co za oknem, przed oknem i w ekranie komputera. 

To jeden z moich projektów, który pierwotnie publikowany był w każdy piąty dzień tygodnia, a później już tylko bardziej regularnie - czyli co środę lub niedzielę, co trzy tygodnie lub miesiące. 
Zmartwychwstał po trzech latach i od kiedy zajął się nim spec od internetu (ja), przeżywa oblężenie. Mamusia jest z niego bardzo dumna.

Ściślej, od późnej jesieni 2016 roku, poświęcam mu więcej czasu i serduszka, dzięki czemu zbudowałam wokół niego aktywną społeczność. Ale także - powróciłam do cyklu piątkowego. Jeśli przyszedłeś poczytać tu coś ładnego, to niedobrze się składa. Bo ja mam bardzo dużo nieładnych rzeczy do powiedzenia. Niepokorna publicystyka, lifestyle w krzywym zwierciadle, polityka poza salonami, felietony, których nie przeczytałbyś przy niedzielnym obiedzie. 

Nienawidzę słowa "lifestyle".CzytelnicyCzytelnicy Kącika, to w ponad 60% osoby w przedziale wiekowym 18-34 lat, z przewagą mężczyzn. Tym samym nieco się wyróżniam w blogosferze, bo nieczęsto w treściach pisanych przez kobiety, przeważa męska widownia.
Nie oznacza to jednak, że panie nie znajdą tu czegoś dla siebie. Przemycam w tym miejscu sporo treści skierowanych do kobiet. Na przykład oprócz polityki (klik), popełniłam także wpis o drogerii (klik) i innych lamerskich rzeczach (klik).

Moi Czytelnicy, to zazwyczaj ludzie (?), posiadający złożone zainteresowania i gusta. Aktywni, oczytani, otwarci. Chętnie komentują i piszą do mnie rewelacyjne maile.Źródła ruchu

Kącik, to blog przede wszystkim polecany przez innych - co mnie bardzo, bardzo cieszy.