poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Aborcja czy peeling enzymatyczny? Wiosenne zabiegi - sprawdź!Drogi Pamiętniczku,


Peeling enzymatyczny czy aborcja? Hm, codziennie zadaje sobie to pytanie pijąc odtłuszczone latte i jedząc wegetariańskie kotlety sojowe.

Co by tu dzisiaj napisać... Może zaskanduje: precz z gastroskopią!  Precz z gastroskopią! Jak można tak bestialsko wkładać rurę do układu pokarmowego? Jak można wycinać kawałki błony śluzowej do badania?! Nikt nie pyta tego maluszka o zdanie! Niemy krzyk objawia się nudnościami... Dobra koniec skandowania czas zażyć Ella One. Mam codziennie nową, bo mój bogaty mąż codziennie mi kupuje. Dodaje ja do witaminowego sycącego koktajlu. 

Przepis! Ananas, mango, szpinak, proteiny w proszku. Mmm, pychotka! 

O czym to ja...? A tak, dobrze teraz można uprawiać ten cały seks. Pamiętajcie kochani - seks tylko po ślubie a że codziennie ktoś bierze ślub to można cały czas, hihi! Gdy zabraknie Ella One w domu zawsze trzeba mieć beczkę! Tak jest, drewnianą beczkę - jeśli zastanawiacie się czemu zapytajcie obrońców nienapoczętych dzieci - dokładnie wam powiedzą. No i wieszak - ale to już znacie i wiecie do czego, robaczki.


Gdy nie będzie już sił by mieć z tego wszystkiego beczkę, tfu, bekę, Umiłowani Rodacy, kobiety - to do Was mówię głównie - zgotujmy piekło tym którzy piekło chcą zagotować nam. Ja wiem, że się uda, bo epopeje na FB, razem z marszami i innymi demonstracji, pisanie do Hagi, Strasburga, Obamy i "tej żydowskiej" Wybiorczej przynosi skutek. Ale gdyby zabrakło chęci i sił pamiętajcie, że nikt z nas nie urodził się z muszla ślimaka o nazwie Polska. Możemy wyjechać na drugi koniec świata i tam zacząć wszystko od nowa. Patriotyzm to miłość do ojczyzny - gdy ojczyzna zaczyna znikać na rzecz karykaturalnego totalitarnego tworu, nie czekamy aż zjawi się Neo i rozwali maszyny, tylko weźmy sprawy we własne ręce. Bądźmy obywatelami świata, a nie czegoś co było mniej spodziewane od Hiszpańskiej Inkwizycji


Twoja,
 Dżessika 126p 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz