sobota, 19 października 2013

Fronda Sex Inspirations CompilationOto przed Wami jedyna w swoim rodzaju kompilacja tego jak myślą (?) ci, którzy nie kupują w Lewiatanie, bo boją się opętania poprzez nawiązanie do biblijnego stwora. Jak myślą ci, którzy gdy nie wiedzą co począć, to poczynają syna. Jak myślą ci, którzy seks piszą przez "sex".Modlitwa, długie spacery - także zimą, najlepiej z psem oraz dieta z niską zawartością jajek, ryb i kaparów uchronią młodego człowieka przed grzechem masturbacji, przed seksem przed- i poza małżeńskim. Także przed zbliżeniami z dmuchaną lalą, fetyszyzmem, frotteryzmem, podglądactwem, ekshibicjonizmem, urofilią i koprofilią.
Nie trzeba być nawet bardzo inteligentnym lewakiem. Wystarczy chcieć.

Unikam spacerów z psami, by nie być posądzana o zoofilię. Fuck logic. Przedmałżeńskie fuck logic.

Tak samo jest ze strojem - ubierze sie prowokacyjnie aż do bólu ale jak ją "przelecisz" - ma pretensje. Przecież wysłała jasny sygnał, dla mężczyzny jednoznaczny: "jestem do wzięcia". No to mężczyzna myślący jak komputer rozumie to jako "ona jest do wzięcia". No, to bierze. A jej pewnie chodziło o to: "jestem do podziwiania i ślinienia się na mój widok". Wyraźnie takim sprawia jakis rodzaj zboczonej, sadystycznej satysfakcji, kiedy prowokują mężczyzn, ale jak do czegos dojdzie - ajwaj!

Nie pozostaje nic innego jak polecić Paniom, by pytały Panów myślących jak komputer jakie mają oprogramowanie - żeby wszyscy się zawsze dobrze zrozumieli.

Moim zdaniem za gwałt na kobiecie ubranej w spódnicę krótsza niż 10 cm ponad kolana i dekolt większy niż 10 cm pod szyję powinna być kara niższa o połowę.

Moim zdaniem za takie wypowiedzi powinna być przymusowa lobotomia.

Ponieważ ludziom gada się głupoty o "seksie", uczy się ich "sztuki kochania" i takich tam, to w efekcie wyrastaja matoły, którzy płeć kojarzą z seksualnością, co nie jest wcale prawdą.

Właśnie! W naszym społeczeństwie są też tacy, którzy jedzenie kojarzą z jedzeniem, a ubrania z ubraniem... Eee... Chwilka, zgubiłam się...

Seksualność a dokładnie współżycie jest bezpieczne tylko w związku sakramentalnym bo ten gwarantuje niezmiennoś partnera

W małżeństwach dwunastoletnich Hindusów jest to całkiem prawdopodobne. W innym przypadku... HAHAHAHAHAHAHA. HA.

Moim zdaniem zachowanie czystości przedmałżeńskiej znacznie zmniejsza ryzyko poślubienia człowieka z zaburzeniami osobowości np. manipulanta, skrajnego egoisty, osoby niedojrzałej etc.

Znam inną definicję zaburzeń osobowości. Jednak zamiast rozpisać się na ten temat, znacznie zmniejszę ryzyko tracenia na to czasu - nie rozwodząc się więcej na temat powyższego niemądrego wywodu.

Nie trzeba się długo rozwodzić nad tym, iż odbyt biologicznie nie jest przystosowany do wkładania weń penisa. Ktoś powiedział kiedyś dość obcesowo, iż "gdyby homoseksualizm był normalny i naturalny, to odbytnica wydzielałaby w czasie seksu wazelinę".  

Ależ ten ktoś obcesowo powiedział. Niech zgadnę - Twój chłopak gdy r&$%@#*&#e się w d#$%?

Po prostu stosunki homoseksualne przypominają picie wody za pomocą nosa albo też chodzenie na rękach zamiast nogach. 

Osobiście nam kilka filmików, które dementują tę tezę...

Homoseksualizm jest bezpłodny (nie ma z niego dzieci).

Pomidory chociaż są owocami to bardziej pasują do warzyw. Koniec komentarza.

I znowu "uprawia seks". I to na portalu Frondy? Uprawiac to mozna warzywa w ogrodku.

Na przykład właśnie pomidory, które są owocami.

antykoncepcja nie zmniejsza a wręcz zwiększa ilość aborcji

Dobrze gadasz, zróbmy sobie dziecko, które później usuniemy!

Antykoncepcja przyczynia się do rozwodów, zdrad itp

Dziwne, zawsze wydawało mi się, że do rozwodów i zdrad przyczynia się głównie egoizm i brak odpowiedzialności za swoje swoje czyny ALE CO JA TAM WIEM...

Antykoncepcja nigdy nie jest naturalna. Nawet te komputerki i kalendarzyki. Masonska szkoła.

No i oczywiście spiseg lewaków i Iluminatów.

Jedna ustawa o zakazie produkcji, obrotu hormonami i gumami i po sprawie.

No i zrobiło się groźnie, bo może być tak myślących przynajmniej 100 tysięcy, co by dało im otwartą drogę do procesu legislacyjnego. Przy sprzyjających warunkach np. przy pełni księżyca, wypiciu mikstury z oka ropuchy i (nie)odpowiednim premierze, a także nie-zawetowaniu ustawy przez prezydenta byłoby to całkiem możliwe. W XIX wieku. Jakimś alternatywnym XIX wieku. Whateva'.

jeśli państwo wydaje nasze podatki na aborcję, in vitro i demoralizowanie dzieci w szkolach to obowiązkiem katolika jest unikanie danin dla Lewiatana. Jak za okupacji niemieckiej.

Jest i wzmianka po Lewiatanie! Ja wohl!

Michael Douglas zwierzył się na temat swojej przeszłej diagnozy, ujawniając, że to stosunek oralny, a nie palenie czy picie, odpowiadał za typ nowotworu gardła, jaki leczył

DA FAK I JUST READ

Wbrew pozorom, seks potencjalnie sprowadza sporo komplikacji a co daje? Chwilowe, puste uczucie rozkoszy, które mija. A tak - trzeba się myć, badać, poświęcać tym bzdurom czas, energię, ceregielić się, uprawiać grę wstępną, kupowac kwiaty i prezenty... A w dziuplę z tym wszystkim!

Myć się. Masakra.
Nie zgadnę - masz na imię Józef / Edmund / Zygmunt / Bogusław albo pokrewnie. Mieszkasz z mamą, masz około 35 lat i na Boże Narodzenie dostajesz zawsze schludny sweter w romby. Ostatnio miałeś do czynienia z kobietą inną niż Twoja matka cztery lata temu w kościele gdy w Sobotę Wielkanocną podniosłeś jakiejś niewiaście wypadnięty kawałek poświęconego serca żółtego ze święconki. Od tego czasu onanizujesz się w każdy piątek o siedemnastej. Jąkasz się i masz zeza.
Zgadłam mniej więcej?

Jak debil pakuje na siłce i wspomaga hormonami to widzimy w nim debila ale jak blacharstfo pakuje hormonami to niby nie?

Odpowiedź brzmi: nie.Dostrzegam różnicę pomiędzy poruszaniem problemów, mniej lub bardziej ważnych problemów dotyczących ludzkiej seksualności (z różnego punktu widzenia), a niezdrową fascynacją wszystkim co dotyczy seksu i każdej perwersji.

Nic się nie zmieni, Fronda się nie zmieni, oni - ci wszyscy cytowani powyżej geniusze - się nie zmienią, dopóki nie uświadomią sobie dwóch ważnych rzeczy. Pierwsza ważna rzecz - wolność Tomku w swoim łóżku. Druga ważna rzecz - bliskość fizyczna to naturalna potrzeba człowieka niezależna od orientacji seksualnej, wynikająca nie tyle z chorego demonizowanego popędu, co zwyczajnie z potrzeb emocjonalnych. End of story.


Gdyby komuś było dość polecam, wprawdzie nie z Frondy, ale równie smaczna przekąska o tym, dlaczego większość z nas jest seryjnymi mordercami.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz